✕
FĂžrste BBQ i haven

ECCO Touch 15

ECCO Touch 15

Tjek lige mine nye fine ballerinaer! De er virkelig gode at gå i, læderet føles seriøst som smør mod min hud! De er fra ECCO og modellen hedder “Touch 15”. Udseendesmæssigt er det en ret klassisk ballerina med sløjfe, men de gode materialer den er lavet af (bla. læder) gør at den er åndebar og meget let. Jeg har allerede haft dem på en hel dag og de er virkelig, virkelig gode at gå i. Det er som om der er noget “spændstighed” i hælen som gør den ekstra behagelig at gå i.

I skal nok få dem at se snart “in action” i et helt outfit. Jeg har allerede et par ideer til hvad de ville passe til 😉 I kan læse mere om skoene her og så synes jeg også at I skal tjekke den app ECCO har lavet her.

Look at my new flats from ECCO! They’re from their Touch 15 collection.

Indlægget er sponsoreret af ECCO

bloglovin

2 kommentarer

  • Pernille

    Fine sko:-) Du har vÊret mere heldig end mig. Jeg kÞbte sidste Är et par fine ecco ballarina sko, i hÄbet om samme oplevelse som dig, men de sidder bare slet ikke sÄ godt som forventet nÄr jeg gÄr. Rigtigt Êrgerligt for der mere sÄl i dem end mange andre ballarinaer, og de er jo bestemt ikke billige.

    Siden  ·  Svar pĂ„ kommentar
    • missjeanett

      Øv hvor Êrgerligt! Jeg har indtil nu kun haft positive oplevelserne med dem. De sidder ogsÄ rigtig fint pÄ min fod.

      Siden  ·  Svar pĂ„ kommentar

Skriv en kommentar

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. KrĂŠvede felter er markeret med *

 

NĂŠste indlĂŠg

FĂžrste BBQ i haven